Datum objave: 26. ožujka 2026.
Kategorija: Naslovnica

USKRSNA RADIONICA U “DEŠI”

by | ožu 26, 2026 | Naslovnica

U vrijeme pripreme za najveći kršćanski blagdan Uskrs , učenici 2.a razreda sa učiteljicom Lidijom posjetili su Udrugu “Deša” u Lazaretima.
Sudjelovali su na uskrsnoj radionici posvećenoj tradicionalnim običajima vezanim uz ovaj blagdan.
Tako su učenici, uz pomoć dragih predstavnica Udruge, pleli maslinove grančice i pomice, pravili križiće i naučili kako se izrađuju golubice od srčike smokve.
Kako su naši drugaši proveli jutro u “Deši” pogledajte u galeriji fotografija.

Pročitajte još

ADIO, OSMAŠI!

ADIO, OSMAŠI!

Dragi naši osmaši, stigli ste do kraja jednog važnog poglavlja svog života. Osam godina učenja, odrastanja, prijateljstava, školskih dogodovština, uspjeha i izazova ostaje iza vas kao dio uspomena koje ćete zauvijek nositi sa sobom. Ponosni smo na sve što ste tijekom...

TREĆAŠI NA LOKRUMU ZA KRAJ NASTAVNE GODINE

TREĆAŠI NA LOKRUMU ZA KRAJ NASTAVNE GODINE

Za kraj ove nastavne godine učenici 3. razreda, u pratnji svojih učiteljica Anite i Gordane, posjetili su otok Lokrum. Tom su prilikom sudjelovali u edukativnom programu „Diverterra“. Program je nastao u sklopu projekta Ministarstva zaštite okoliša i zelene tranzicije...

Skip to content