Datum objave: 24. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

TREĆAŠI U PRIRODOSLOVNOM MUZEJU DUBROVNIK

by | tra 24, 2026 | Naslovnica

Učenici trećih razreda sa svojim su učiteljicama Anitom i Gordanom obilježili Dan planeta Zemlja posjetom Prirodoslovnom muzeju Dubrovnik.
Muzejska pedagoginja Dubravka Tullio ih je zanimljivim pričama provela kroz muzej. Posebno su bili oduševljeni čiopama koje neodoljivo podsjećaju na ljeto i naš Grad.
Naučili su puno nevjerojatnih pojedinosti o tim posebnim pticama.
Još jednom su utvrdili da je priroda neprocjenjivo blago koje moramo čuvati da bismo sačuvali planet, a s njime i čovječanstvo!

Pročitajte još

OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI

OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI

Svečana dodjela svjedodžbi za učenike 8. razreda održat će se 1. srpnja u 18:30 sati u školskoj zgradi Centar. Nakon prigodnog programa i svečanosti, organizirano je zajedničko druženje uz čašćenje. Našim osmašima želimo mnogo uspjeha, hrabrosti i ostvarenih snova na...

Skip to content