Datum objave: 24. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

TREĆAŠI U PRIRODOSLOVNOM MUZEJU DUBROVNIK

by | tra 24, 2026 | Naslovnica

Učenici trećih razreda sa svojim su učiteljicama Anitom i Gordanom obilježili Dan planeta Zemlja posjetom Prirodoslovnom muzeju Dubrovnik.
Muzejska pedagoginja Dubravka Tullio ih je zanimljivim pričama provela kroz muzej. Posebno su bili oduševljeni čiopama koje neodoljivo podsjećaju na ljeto i naš Grad.
Naučili su puno nevjerojatnih pojedinosti o tim posebnim pticama.
Još jednom su utvrdili da je priroda neprocjenjivo blago koje moramo čuvati da bismo sačuvali planet, a s njime i čovječanstvo!

Pročitajte još

ADIO, OSMAŠI!

ADIO, OSMAŠI!

Dragi naši osmaši, stigli ste do kraja jednog važnog poglavlja svog života. Osam godina učenja, odrastanja, prijateljstava, školskih dogodovština, uspjeha i izazova ostaje iza vas kao dio uspomena koje ćete zauvijek nositi sa sobom. Ponosni smo na sve što ste tijekom...

TREĆAŠI NA LOKRUMU ZA KRAJ NASTAVNE GODINE

TREĆAŠI NA LOKRUMU ZA KRAJ NASTAVNE GODINE

Za kraj ove nastavne godine učenici 3. razreda, u pratnji svojih učiteljica Anite i Gordane, posjetili su otok Lokrum. Tom su prilikom sudjelovali u edukativnom programu „Diverterra“. Program je nastao u sklopu projekta Ministarstva zaštite okoliša i zelene tranzicije...

Skip to content