Pravo na pristup informacijama

Ostvarivanje prava na pristup informacijama: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_01_12_231.html

Pravo na pristup informacijama koje posjeduje, raspolaže ili nadzire Osnovna škola Marina Getaldića uređeno je Zakonom o pravu na pristup informacijama (”Narodne novine” broj 25/13). Zakonom se propisuju načela prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, ograničenja prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija, postupak za ostvarivanje i zaštitu prava na pristup informacijama i ponovnu uporabu informacija.

Pravo na informaciju ostvaruje se podnošenjem zahtjeva Osnovnoj školi Marina Getaldića.

Ukoliko se zahtjev podnosi pismenim putem potrebno je ispuniti Obrazac zahtjeva za pristup informacijama kojeg možete poslati na adresu:

Osnovna škola Marina Getaldića, Nikole Gučetića 1, 20000 Dubrovnik

e-mailom: ured@os-mgetaldica-du.skole.hr

putem telefaxa na broj: 020/432  575

ili donijeti osobno u tajništvo Škole radnim danom od 11.00 do 13.00 sati.

Popis narodnih novina

Obrazac zahtjeva za izmjenu i dopunu informacije

Obrazac zahtjeva za ponovnu upotrebu informacije

Obrazac zahtjeva za pristup informacijama

Odluka o imenovanju službenika za informiranje

Upitnik za samoprocjenu Tijela javne vlasti sukladno Zakonu o pravu na pristup informacijama 2023.

Godišnje izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2023. godinu