Datum objave: 15. svibnja 2025.
Kategorija: Naslovnica

IZLET OSMAŠA U ŠIBENIK

by | svi 15, 2025 | Naslovnica

Učenici 8.a i 8.b razreda u pratnji sa razrednicima Ivanom Šutalom i Milanom Romić Viđen, te knjižničarkom Mihaelom Pavlović, posjetili su grad Šibenik i njegove povijesne tvrđave. Gdje su sve išli i kako im je bilo, možete pogledati u fotogaleriji.

Pročitajte još

OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI

OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI

Svečana dodjela svjedodžbi za učenike 8. razreda održat će se 1. srpnja u 18:30 sati u školskoj zgradi Centar. Nakon prigodnog programa i svečanosti, organizirano je zajedničko druženje uz čašćenje. Našim osmašima želimo mnogo uspjeha, hrabrosti i ostvarenih snova na...

Skip to content