Datum objave: 10. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

DOBRO NAM DOŠLI, PRVAŠIĆI

Prvi dan škole je poseban događaj za sve nas, a posebno za prvašiće.
U školi je održana vesela dobrodošlica našim učenicima prvih razreda, njihovim roditeljima i svima onima kojih su ih dopratili i pružili im podršku u novom životnom razdoblju.

Sve prisutne pozdravila je ravnateljica škole Silvana Bjelovučić, a potom i zamjenica gradonačelnika gđa. Jelka Tepšić te im poželjela puno lijepih trenutaka, pregršt novih saznanja i sretan početak osnovnoškolskog
obrazovanja.

I ove godine Grad Dubrovnik osigurao je besplatne
dodatne materijale za sve naše učenike, slikovnice za prvaše, osigurao je i pomoćnike u nastavi, učiteljice u produženom boravku, članove stručno razvojne službe na čemu smo iznimno zahvalni.
Ispraćeni pljeskom prvašići su u društvu svojih učiteljica krenuli u svoje učionice, a mi smo im poželjeli sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

Sretno prvašići!

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI UČENIKA 3.A RAZREDA

U okviru programa Mjeseca knjige i projekta “Librići” učenici 3.a razreda sa svojom učiteljicomSnježanom Viteškić posjetili su Dječji odjel gradske knjižnice i družili se sa djecom Dječjeg vrtića Pile.Uz poruku - Veliki čitaju malima, naša Matea pročitala je mališima...