Datum objave: 3. listopada 2024.
Kategorija: Naslovnica

„DA SE NE ZABORAVI“ – 33. OBLJETNICA POČETKA NAPADA NA GRAD

Povodom 33. početka napada na grad, organiziran je prigodan komemorativni program „Da se ne zaboravi“.

Učenici osnovne škole Marina Getaldića sudjelovali su na prigodnom programu učenika osnovnih škola u crkvi Male Braće. Čitanje prigodnih dijela Margarite Koši „Da se ne zaboravi“, Jure Kašelana „Dubrovnik je grad čuda“ i Mirjane Klinac „Grad se moj brani ljepotom“ izveli su učenici sedmog razreda Mare Bušnja i Vlaho Vrdoljak, te učenica osmog razreda Gabriela Vuković, uz podršku mentorica Ane Lokas i Milane Romić Viđen.

Svjetski dan mentalnog zdravlja 2024.

10. listopada obilježava se Dan mentalnog zdravlja. Obilježavanjem se podsjećamo na važnu ulogu mentalnog zdravlja u svakodnevnici čovjeka te educiramo učenike o dobrobiti mentalne higijene i koliko je važno prepoznati simptome mentalnih izazova. Ove godine,...