Istraživanje "I ovo će proći - COVID-19: jučer, danas, sutra"

Autor: Administrator , 6. 11. 2020.

"I ovo će proći - COVID-19: jučer, danas, sutra"

Poštovani roditelji i odgajatelji,

u tijeku je provođenje istraživanja Poliklinike za zaštitu djece i mladih grada Zagreba.

U svjetlu aktualnih zbivanja u Hrvatskoj i svijetu koja nas prate mjesecima, Poliklinika vas moli da podijelite vaša iskustva, doživljaje i važne informacije koje bi pomogle u još jasnijem razumijevanju i kvalitetnijem spoznavanju vaših potreba i iskustava prilikom suočavanja s pandemijom COVID-19. U istraživanju mogu sudjelovati sve osobe starije od 18 godina diljem cijele Hrvatske.

Napominjemo da je istraživanje (ispunjavanje upitnika) anonimno i  dobrovoljno.

Anketa je na stranici:

(molimo vas da link kopirate i zalijepite u google tražilici).

Napomijemo da na navedeni link možete još lakše pristupiti putem naše facebook stranice.

Rad sa strankama

« Siječanj 2021 »