Plastično nije fantastično! - izložba radova na Lokrumu

Autor: JOSIPA VRAGOLOV, 24. 5. 2018.

Povodom Međunarodnog dana biološke raznolikosti i Dana zaštite prirode RH, Upravni odjel za urbanizam, prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Dubrovnika, u suradnji s Javnom ustanovom Rezervat Lokrum, organizirao je ekološko kreativne aktivnosti na otoku Lokrumu.

Naš 2.a razred i učenici likovne grupe sudjelovali su na likovno kreativnom natječaju "Plastično nije fantastično" te su tim povodom u pratnji svoje učiteljice bili na otvorenju izložbe na Lokrumu.

Učenici su još jednom pokazali kako od malih nogu sudjeluju u očuvanju biološke raznolikosti i prirode, s ciljem uspostavljanja održivog razvoja.

Sve kreće od malih nogu!

« Rujan 2018 »