Predupis djece u 1. razred školske godine 2018./19.

Autor: JOSIPA VRAGOLOV, 17. 1. 2018.

Pozivaju se roditelji/skrbnici djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole da podnesu zahtjev za uvrštenje svog djeteta na popis djece dorasle za upis u I. razred osnovne škole.

Djeca koja do 1. travnja 2018. godine imaju navršenih šest godina školski su obveznici. Djeca koja nemaju navršenih šest godina do 1. travnja 2018., mogu se upisati u 1. razred na zahtjev roditelja ili staratelja ako zahtjev odobri županijski Ured državne uprave, Služba za društvene djelatnosti. Zahtjev za upis djece dorasle za 1.razred, roditelji ili staratelji mogu skinuti na web stranici (www.udu-dnz.hr) i donijeti ga ispunjenog u školu ili ga ispuniti u školi.

Predupis u prvi razred Osnovne škole Marina Getaldića za školsku godinu 2018./2019. obavljat će se od 22. siječnja do 26. siječnja 2018. u uredu Stručno razvojne službe u školskoj zgradi na Pločama u vremenu od 15:00 do 19:00 sati. i od 29. siječnja do 2. veljače 2018. u vremenu od 9:00 do 13:00 sati.

Roditelji trebaju donijeti preslik osobne iskaznice djeteta ili jednog roditelja, odnosno odgovarajuću potvrdu o prebivalištu ili prijavljenom boravištu (za one koji nemaju osobnu iskaznicu s adresom na području škole u koju se dijete prijavljuje na upis) i preslik rodnoga lista djeteta (vrijedi bez obzira na datum izdavanja). Na predupis nije potrebno dovoditi dijete.

Za sve informacije stojimo na raspolaganju tel. 311 471, 432 575.

Upisno područje Osnovne škole Marina Getaldića:

1.Ulice:Gornji Kono (od Vicine ulice), Vicina, Zagrebačka (od Vicine ulice), Srednji Kono (do Izvijačice), Izvijačica, Između Vrta, Marijana Blažića, Od Graca, Don Frane Bulića, Brsalje, Od Kolorine, Frana Antice, Od Tabakarije, Ivana Kukuljevića, U Pilama, Sv. Đurđa, Skalini dr. Marka Foteza, Branitelja Dubrovnika (do ulice Miha Klaića), Miletićeva, Đura Pulića, Uz Posat, Strma, Rudimira Rotera, Don Iva Bjelokosića, Tiha

2. Antuninska, Celestina Medovića, Čubranovićeva, Đorđićeva, Ferićeva, Garište, Getaldićeva, Ispod Minčete, Mala, Od Sigurate, Palmotićeva, Placa, Plovani skalini, Poljana Paska Miličevića, Široka, Za Rokom, Zlatarićeva, Boškovićeva, Dropčeva, Hanibala Lucića, Sv. Dominika, Kovačka, Kunićeva, Nalješkovićeva, Peline, Petilovrijenci, Prijeko, Ribarnica, Vetranićeva, Zamanjina, Zlatarska, Žudioska, Androvićeva, Bandureva, Braće Andrijića, Bunićeva Poljana, Cvijete Zuzorić, Dinka Ranjine, Đura Baljevi, Gradićeva, Gundulićeva poljana, Ilije Sarake, Ispod mira, Kaznačićeva, Kneza Damjana Jude, Kneza Hrvaša, Lučarica, Luža, Marojice Kaboge, Miha Pracata, Od Pustijerne, Pobijana, Poljana Marina Držića, Pred Dvorom, Restićeva, Stajeva, Stulina, Uska, Uz Jezuite, Za Karmenom, Zeljarica, Crijevićeva, Grbava, Hliđina, Hranica, Ivana Rabjanina, Između Polača, Mrtvo Zvono, Na Andriji, Nikole Božidarevića, Nikole Gučetića, Svete Marije, Od Domina, Od Kaštela, Od Puča, Od Rupa, Od Šorte, Pečarica, Poljana Mrtvo Zvono, Poljana Ruđera Boškovića, Puzljiva, Svetog Šimuna, Strossmayerova, Tmušasta, Vara, Svetoga Josipa, Za Rupama, Zvijezdićeva

3. Petra Krešimira IV, Maria Perića, Bernarda Shawa, Uz mline, Za kapelicom, Grudska, Pelješka, Od Greba Žudioskih, Od Srđa, Lokrumska, Cavtatska, Obodska, Antuna Topića Mimare, Lukše Beritića, Frana Čale, Matije Gupca, Brgatska, Put od Bosanke, Koste Strajnića, Bruna Bušića, Hvarska, Uz tabor, Iva Račića, Koločepska, Buića, Frana Supila, Sunčana, Nikole Napice, Vicka Lovrina, Lazarina, Konavoska, Župska, Dubrovačkog odreda, Od maslinate, Zlatni potok, Vlaha Bukovca, Bosanka.