Oproštajna svečanost Getaldićevih osmaša

Autor: Ana Borić Gluhan, 3. 7. 2017.

Pred našim osmašima novi su izazovi, a iza njih su jako lijepe uspomene koje su proveli u učeničkim klupama Osnovne škole Marina Getaldića.

Svečanom priredbom, koja je održana u petak, 30. lipnja u školskoj zgradi Centar, učenici su se oprostili od svojih dosadašnjih razrednika i učiteljica te su time zatvorili jedno poglavlje u svome životu.

Oproštajnoj svečanosti nazočili su svi nastavnici koji su im predavali i s njima dijelili školsku svakodnevnicu, naša ravnateljica i ostali zaposlenici škole. Ovaj događaj je bio najvažniji za ponosne roditelje, koji su svojoj djeci došli iskazati podršku velikim toplim pljeskom. Na samom početku svečanosti učenici su imali kratki program za sve prisutne, a nakon toga su dodijeljene nagrade za sve osmaše koji su svih osam godina bili uzor  te ih prošli s odličnim uspjehom.

Tradicionalno su proglašeni učenici i sportaši generacije koji su svojim radom, trudom i odricanjem na ponos školi i cijeloj svojoj generaciji.

Nakon dodjele nagrada, osmaši su se posljednji put uputili prema svojim prvim školskim klupama gdje su im razrednici i učiteljice podijelili završne svjedodžbe.

Našoj predivnoj generaciji ovogodišnjih osmaša želimo sve najbolje u budućem životu i školovanju!

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji