Getaldići obilježili Karnevo!

Autor: ANA BORIĆ, 27. 2. 2017.

S ponosom i bez lažne skromnosti moramo objaviti da se osjećamo kao pravi mali pobjednici ovogodišnjeg karnevala.

I ove godine, učenici svih razreda naše škole vrijedno su sa svojim učiteljicama i razrednicima danima pripremali svoje maske i oživljavali razne priče i likove svojim spretnim rukama. U maske je bio uložen veliki trud i vrijeme, a ideje su prštale na sve strane. Uzbuđenje je trajalo cijeli prošli tjedan, u hodnicima su maškare bila glavna tema, a svi učenici su se ujedinili kako bi što bolje predstavili sebe, svoje razrede i našu školu.

Među učenicima razredne nastave posebno su slavili učenici 3.b. (s učiteljicom Snježanom Viteškić) koji su sa svojom skupnom maskom "Proljetna bajka" osvojili treće mjesto. Drugo mjesto podijelili su učenici prvih razreda (s učiteljicama Lidijom Žitnik i Anđelkom Klobasom) sa svojim maskama "Kućice" i "Zubići" te učenici 2.b razreda (s učiteljicom Andreom Klečak) koji su preduhitrili Hollywood i oživjeli Robina Hooda i družinu.

Slavilo se i među starijima te su tako prvo mjesto osvojili "Dubrovački trombunjeri", učenici 8.a s razrednicom Antoniom Muhoberac-Kesovijom te "Zvončari", učenici 5.b razreda s razrednicom Stelom Ajduković.

Hvala svim učenicima koji su svojim maskama i posebnim veseljem uljepšali ovaj dan. Već s nestrpljenjem iščekujemo sljedeći Dubrovački Karnevo!

Fotografije možete pogledati u našoj foto-galeriji

« Rujan 2017 »